Контакти: +38 093 110 44 45

medreforminua@gmail.com

Пацієнтам

89

10 міфів про медичну реформу

Медична реформа-2017 в Україні оточена міфами та «страшилками». Міністерство охорони здоров’я зібрало найпопулярніші з них та пояснило, що насправді зміниться для пацієнтів, лікарів та медичних закладів після ухвалення урядових реформаторських законопоретків

 

100

Реформа системи охорони здоров'я

Медична реформа стосується кожного. Її мета – забезпечити всім громадянам України рівний доступ до якісних медичних послуг та перебудувати систему охорони здоров’я так, щоб у її центрі був пацієнт.

Навіщо ця реформа? Детальніше

183

Як обрати сімейного лікаря?

Тепер медична допомога не прив’язана до місця прописки, проживання чи розміру хабаря. Кожен українець може вибрати терапевта, педіатра або сімейного лікаря у будь-якому медичному закладі, а гроші за Ваше медичне обслуговування заплатить держава. Кампанія з вибору лікаря (процес вибору лікаря і укладення договорів) триває з 1 квітня 2018 року. Як обрати сімейного лікаря? – далі у статті.

141

ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПРО ПЕРВИННУ МЕДИЧНУ ДОПОМОГУ (РЕФОРМА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ОБЛАСТІ)

Головною метою реформи системи охорони здоров'я є наближення медицини до кожного громадянина країни, рівний та справедливий доступ усіх громадян до медичної допомоги належної якості, поліпшення їх здоров'я.

114

У 2018 році розпочалась медична реформа . Чого від неї чекати пацієнтам та лікарям?

Реформа розпочнеться з первинної медичної допомоги, тобто сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів. Ви можете звернутися до сімейного лікаря, терапевта або педіатра, як тільки відчуєте необхідність в обстеженні чи лікуванні. У розвинених країнах лікарі первинної меддопомоги без госпіталізації вирішують до 80% медичних звернень за допомогою сучасних знань, базової апаратури та найбільш розповсюджених аналізів та ліків.

+38 093 110 44 45