Контакти: +38 093 110 44 45

medreforminua@gmail.com

Команда українців з трансплантованими органами взяла участь в чемпіонаті з футболу

Команда українців, які мають пересаджені органи, вперше взяли участь у європейському чемпіонаті з футболу в м Брест, Білорусь.

72557094 1333908373438931 7241031096861720576 o

Український спорт поповнився новими героями: учасниками Міжнародного чемпіонату з міні-футболу стали семеро гравців, що пережили трансплантацію органів, та гордість вітчизняної медицини - троє українських лікарів-трансплантологів.

Наша команда замкнула п’ятірку лідерів змагань, проте кожен з них є переможцем для себе та своєї родини.

“Перш за все, чемпіонат має на меті показати важливість теми трансплантації. Міністерство охорони здоров’я щодня докладає максимум зусиль, аби найближчим часом запустити трансплантацію в Україні”, – зазначає заступник міністра, Михайло Загрійчук.

Трансплантація органів - один із найважливіших пріоритетів нової команди Міністерства. Докладаючи спільних зусиль із громадськими організаціями та представникам медичної спільноти, МОЗ України проводить невпинну роботу по напрацюванню необхідної правової бази та перевіряє готовність лікарень країни до запуску трансплантації. Йде активна робота щодо популяризації трансплантації серед громадян, та постійна підтримка пацієнтів, яким були пересаджені органи.

Нагадаємо, що минулого тижня 25 українців з пересадженими органами, разом із і командою міністерства та представниками преси піднялись на найвищу точку України – Говерлу. Цей підйом на гору людей з пересадженими органами було зафіксовано в Книзі рекордів України.

Підписуйтесь на наші канали:

https://t.me/Medreforminua

www.facebook.com/MedReform/

Якщо у Вас є запитання щодо медичної реформи - Ви можете їх задати та обговорити https://medreform.in.ua/zapytannia-vidpovidi

Джерело: moz.gov.ua

Теги: пацієнт

+38 093 110 44 45