Контакти: +38 093 110 44 45

medreforminua@gmail.com

В МОЗ обговорили з новопризначеними головами облдержадміністрацій впровадження медичної реформи

Міністр охорони здоров'я Зоряна Скалецька зустрілася з новопризначеними головами облдержадміністрацій та обговорила з ними впровадження медичної реформи.

1570450174 726

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

"Обласні адміністрації та ради мають взяти на себе відповідальність і стати локомотивом впровадження медичної реформи. Цими вихідними провела семінар для новопризначених голів обласних адміністрацій. В центрі уваги поставила головне – відповідальність. Відповідальність за ефективне впровадження медичної реформи. Відповідальність за коректний розподіл обов’язків між центром і регіонами", - написала Скалецька.

1570450175-190.jpg

За її словами, вона "дуже попросила" голів ОДА налагодити комунікацію з Департаментом охорони здоров’я в області, провести моніторинг та аналіз захворювань в регіоні.

Скалецька також пообіцяла найближчим часом представити "дорожню карту" з описом розподілу повноважень та рекомендаціями щодо KPI.

"Будемо максимально допомагати новим керівникам областей", - запевнила керівник МОЗ.

Вона також повідомила, що до роботи з ОДА у питанні розподілу лікарень в областях буде залучено Директорат стратегічного планування МОЗ.

Підписуйтесь на наші канали:

https://t.me/Medreforminua

www.facebook.com/MedReform/

Якщо у Вас є запитання щодо медичної реформи - Ви можете їх задати та обговорити https://medreform.in.ua/zapytannia-vidpovidi

Джерело: ukrinform.ua

Теги: Лікарі, пацієнт

+38 093 110 44 45